Samsung’dan işitme engellilere özel
görüntülü çağrı merkezi: “Samsung Duyan Eller”

Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti
“Samsung Duyan Eller” ile işitme engelli kullanıcılara
teknoloji dünyasında destek olmayı amaçlıyor.

İstanbul, 11 Şubat 2015
 – Teknolojinin sunduğu imkanlara erişmenin önündeki engelleri kaldırma sorumluluğunu hisseden Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti “Samsung Duyan Eller”i hayata geçiriyor.

 
Samsung’un tüketicilerin hayat kalitesini artıracak ürünler ve çözümler geliştirmeye verdiği önemin altını çizen Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, “Samsung olarak, teknoloji dünyasındaki inovasyonlarımızla insanlara ve toplumlara fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef, yeniliklerimizi ve hizmetlerimizi toplumun her kesimine ulaştırmayı da kapsıyor. Bu doğrultuda, Samsung Türkiye olarak işitme engelli kullanıcılarımızı da duyabileceğimiz ve onlarla iletişimimizdeki bariyerleri kaldıracak olan görüntülü çağrı merkezimiz ‘Samsung Duyan Eller’i hayata geçiriyoruz. İlerleyen dönemlerde, işitme engelli kullanıcılarımıza farklı alanlarda da hizmet ve destek sunmak için çalışıyor olacağız”dedi.
Kullanıcıların www.samsungduyaneller.com adresi üzerinden ulaşabileceği çağrı merkezi, işaret dili bilen yetkililer ile görüntülü görüşme imkanı sunuluyor.
Proje tanıtımı için Samsung’dan bir sürpriz
Samsung’un hizmetin tanıtımı için hazırladığı kampanya filminde, işitme engelli Muharrem Yazgan büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Kampanya filmine Samsung Türkiye Youtube kanalından veya http://bit.ly/1v3L3zX adresinden ulaşılabilinir.
Bende bir sosyalanne olarak projeyi sizlere duyurarak katkıda bulunduğum için mutlu oluyorum.
Sevgiler...

Yorum Gönder

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

Daha yeni Daha eski