Kozmetik dünyasının önde gelen markalarından Shiseido, yenilikçi bir girişim ve eşsiz bir teknoloji ile üretilen Full Lash Volume Mascara’yı sunuyor. Yeni nesil maskara, kirpik hacmini artırırken yaşam tarzına en uygun görünümü kontrol etmeye de yardımcı...
Full Lash Volume Mascara

Shiseido

Makyajın en önemli unsurlarından birisi olan göz makyajı için Shiseido laboratuvarları yepyeni bir ürün geliştirdi: Full Lash Volume Mascara…
Yaşam tarzına en uygun görünümü kontrol etmeye yardımcı istenilen hacmi veren yepyeni bir maskara...
Kirpikleri yapıştırmadan ve bulaştırmadan üst üste defalarca uygulanabilen maskara, göz makyajını kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Uzun süreli parlak görünüm sağlamanın yanı sıra kirpiklerin yoğunluğunu artırmaya da yardımcı oluyor.
Japonya’da eşsiz bir teknoloji ile üretilip patenti alınan Full Expression Brush fırçaya sahip olan yeni nesil maskarayla artık kirpikler, daha kalın, daha uzun ve daha hacimli…. Fırça özel yapısı sayesinde en kısa ve ulaşılması zor noktadaki kirpikleri de mükemmel bir şekilde kıvırıyor. Uygulandıktan sonra hızlıca kuruyan maskara özel teknolojisi sayesinde kirpiklerin doğal esnekliğini de bozmuyor. Siyah ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.
Ürünün tanıtım fiyatı, 89 TL.

4 Yorumlar

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

  1. Makyaj malzemeleri mumnkunse en kaliteli olanlar kullanilmali diye dusunuyorum.Cildimiz cok degerli sizler sayesinde bilgi ediniyoruz.Tesekkurler sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. Ben eskiden kullanırdım maskara ama gözümde hep bir ağırlık varmış gibi gelirdi...

    YanıtlaSil
  3. Fırçası çok ilginçmiş, ayrıca fiyat da oldukça yüksek.devamlı kullananlar için uygun gelebilir ben artık almıyorum aldığım her maskarayı ya bir kullandım ya iki :))) hep kurudu gitti.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

Daha yeni Daha eski