Blog Arşivi

İzleyiciler

Telif Hakları. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Ne Aramıştınız?

LightBlog

28 Nisan 2010

Masumincilerden masum şeker hediye

Asil Adımlar Kampanyam

Merhaba arkadaşlar yeni bir kampanyayla daha karşınızdayım, hoşunuza gideceğini düşündüğüm birşey hediye ediyorum, çok şık 1 babet :) Yeşim Hanım'ın diğer özel tasarımlarını görmek için TIK TIK. Üstelik kişiye özel yapılan bu ayakkabılara şimdi blogumun adını vererek %15 İNDİRİMLİ sahip olabilirsiniz. Çok şıklar değil mi?Bu şık ayakkabıları tasarlayan Yeşim Hanım'a ulaşmak için yesimstil@hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. İsteğe göre ayakkabılar 35-41 numara arasında 7-10 gün arası bir sürede yapılmaktadır. Fiyatlar ayakkabıya göre değişiyor tabiki :) Fiyatları mail atarak öğrenebilirsiniz :) Diğer modeller için facebook grubuna bakabilirsiniz. Aşağıya bikaç örnek koydum :)

Kampanya şartlarına gelince:Blogu olan arkadaşlarım:1- Facebook'ta ASİL ADIMLAR grubuna katılıp, cici ayakkabılara yorum bırakacaklar.2- Bloglarında kampanyayı duyuracaklar.3- İzleyicim olup, blogtaki duyurularının linki ve facebooktaki ad-soyadlarıyla birlikte bu yazıya yorum bırakacaklar.Blogu olmayan arkadaşlarım:1- Facebook'ta ASİL ADIMLAR grubuna katılıp, cici ayakkabılara yorum bırakacaklar.2- Facebookta kampanyayı duyuracaklar.3- İzleyicim olup, facebooktaki ad-soyadlarıyla birlikte bu yazıya yorum bırakacaklar. [facebookta takip edebilmem için arama kutusuna "hergunkampanya masumkedi" yazıp eklerseniz sevinirim yayınladığınızı görünce silebilirsiniz beni :) ]

Kampanyamız 23 Nisan'da başlayacak 14 mayısta sona erecektir. Çekiliş random.org aracılığıyla yapılacaktır. Kazanan kişi bu 2 babet'ten birini seçecek ve hediyesi 1 hafta içinde kendisine ulaşacaktır. Kargo ücreti bize aittir. Herkese bol şanslar :)

http://masumkedi87.blogspot.com/2010/04/asil-admlar-kampanyam.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

LightBlog