Günlerden 16 temmuz ve bir misafirimizin daha kampanyasını yapmanın ve sonuçlandırmanın heyecanı var içimde, ilky's design'le çok güzel bir kampanya oldu gerek facebook sayfamızda gerekse blogumda yanlız bırakmayan tüm arkadaşlarıma ve izleyenlerime sonsuz teşekkürler.

işte çekilişimize katılmaya hak kazanan 50 izleyicim:şeyda

ereknurpınarNİHANGulininPenceresiGüliranaaçelya yılmazsibel çıracınuray.uzunczeynep78asddERVA HATUNa.sena.aSenaNUNKISevgi128cicikanprencesthisismylifedduygu22Makyajsubjectaynalar_xxxJasminekici.nuranisimyok000nilüferÖzgemyname42sanemdilekaygunfacesimaycangzreyhaneTatlı Cadışeyda keltepeneseege/ Neşe KılavuzkampanyaseverNuragonya82melekÖzlem’in GüncesigülsüngülserenGamzeli81yasemin baglandogamözlemYELDA AKSUkamile

Ve kazanan arkadaşlarımız

Tebrik ediyorum arkadaşlar fotografları sıraya uygun olsun diye ekledim ama sırasıyla her katagoriden kazanan şu şekilde ;

seren (kolye) nurayuzunc (küpe) kamile (bileklik) asena (taçlar)

Arkadaşlar isiminizin yazılı oldugu katagoriden begendiginiz ürünün linki ve iletişim biligilerinizi adavapurukampanya@hotmail.com a  bekliyorum.

DEGERLİ SPONSORUM.www.ilkys.com a  blogumda konuk oldukları ve bu eşsiz hediyelerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum

4 Yorumlar

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

 1. tebrikler arkadaşlar bizim yerimize de takın ,takıştırın ,süslenin=)

  YanıtlaSil
 2. tebrik ederim güle güle kullanın...

  YanıtlaSil
 3. kazananlara tebrikler .neyi farkettim biliyormusunuz.bu kampanyayı blogumda duyurmuşum.şartlatı yerine getirmişim ama buraya yorum yazmayı unutmuşum kafaya bak.çok güldüm şimdi kendime.
  http://hediyelerblogu.blogspot.com/2010/07/ilkays-desing-hediyeleri.html
  nasip canım.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

Daha yeni Daha eski