Günaydın güzel ülkem ve güzel okuyucularım... :)
Dün iş dönüşü eve gittiğimde tam 3 kargo beni bekliyordu,içlerinden birisi http://www.amirteneke.com/ dan gelmişti.
Öncelikle firmamızı tanıyalım.


Öncelikle Amir Teneke ile irtibata geçtiğiniz için çok teşekkürler. Biz 1968'den beri metal ambalaj üreten bir firmayız. Daha önceleri düşük adetlerde gelen talepleri, yüksek minimum üretim adetlerimiz yüzünden karşılayamıyorduk. Bu sebeple 2009 yılında www.amirteneke.com adlı internet satış mağazamızı kurduk ve burada stoğa ürettiğimiz ürünleri çok düşük adetlerde tedarik edebiliyoruz.
Bu kutular, en çok nikah-bebek şekerleri, kurabiye, çikolata, çay gibi gıda ürünlerinin yanında bir çok farklı sektörde de orjinal ve kaliteli bir ambalaj olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda teneke kutularımız yapısı gereği %100 geri dönüşebilen, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir ürünlerdir.
Saolsunlar benimde denemem ve kullanmam için 3 farklı boyutta ürün göndermişler.Bende kendimce saklama kutularımı degerlendirmek istedim.Büyük olanı çocukların parça oyuncaklarını saklamak için kullandım yuvarlak kutu olanı saat kutusu yaptım.En küçük olanı da takı kutusu yaptım.Gün içinde aniden toplantı için ve diğer acil işler için hazır aksesuar bulundururum hep yanımda :)
İşte güzel kutucuklarımın resimleri ):
Bu kutucukların en büyük özelliği %100 geri dönüşebilme özelliği ve çevreye duyarlı oluşuyla sürdürülebilir olması.
Ben çok beğendim umarım sizlerde beğenir sitelerinden alışveriş yaparak temin edersiniz.
İleride bu kutucukları kaplamayı ve özel günlerim için hediye kutusu haline getirmeyi düşünüyorum.Onları da tamamlayınca yeni bir post ile yayına alacağım.
Sizde eğer yaratıcılığınızı bu özel kutular ile desteklemek isterseniz.
İletişim ve sosyal medya hesaplarını sizler için paylaşıyorum.
SİTE ADRESİ: http://www.amirteneke.com/
FACEBOOK ADRESİ: https://www.facebook.com/amirteneke
TWİTTER HESAPLARI: https://twitter.com/amirteneke
Amir tenekeye bloğuma konuk olduğu için sonsuz teşekkür ediyorum.
Daha yeni Daha eski