Bu Markanın Bahar Kolleksiyonu İle Çocuklar Rengarenk
Çocukların renkli hayal dünyalarından esinlenen tasarımlarıyla, “Daha fazla moda, daha fazla eğlence” diyen Soobe, neşe dolu bir yaz koleksiyonu hazırladı! Koleksiyon ürünlerini eğlence konseptiyle mağazalarına taşıyan Soobe’nin, 2018 yaz koleksiyonunda; kız çocuklar için rahat ve pamuklu tasarımlar; şıklıklarını tamamlayan pullar payetlerle süslenirken; erkek çocuklar için ise günlük ve özel güne uygun temalar, ilham veren grafiklerle öne çıkıyor…Kendini özgürce ifade eden yeni neslin moda ve eğlence tasarımcısı Soobe’nin, 0-12 yaş grubu çocuklar için hikayeleştirdiği sade ürünlerden, sezon trendleri ile buluşan ürünlere kadar uzanan yepyeni yaz koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. Yaz sezonu koleksiyonunda kız çocukları için; çiçek, doğa temaları ve sevimli hayvan figürleri dikkat çekerken; erkek çocuklar için ise eğlenceli çizgi figürler, arabalar, iskelet ve hayvan figürleri öne çıkıyor.
Soobe’nin yeni sezon koleksiyonunda yer alan 9,99 TL’den başlayan tişörtler, 14,99 TL’den eşofman altları Türkiye’de faaliyet gösteren 34 Soobe mağazasında ve www.soobe.com.tr üzerinden satışta!

Soobe’nin Yaz Coşkusunu Yaşatan Sıcacık Reklamı Yayında!

Stil sahibi çocukların markası Soobe’nin İlkbahar – Yaz 2018 koleksiyonu için hazırlanan reklam filmi, ebeveynlerin ve çocukların alışveriş tecrübelerini yaratıcı, eğlenceli, nostaljik bir üslupla izleyicilerinin karşısına çıkarıyor. Barış Manço’nun hit şarkısı “Oku Bakayım” düzenlemesiyle yayınlanan reklamda, Soobe’nin fark yaratan mağazacılık deneyimine de vurgu yapılıyor. 
Reklamı Youtube’da izlemek için; https://www.youtube.com/watch?v=y9lE6zXmplE

1 Yorumlar

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

Yorum Gönder

Yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

Daha yeni Daha eski